Apie mus

MANO PASKOLA - tai kredito unijos „Mano unija“ vartojimo paskolų paraiškų priėmimo sistema. Sukūrėme ją siekdami užtikrinti operatyvų ir profesionalų aptarnavimą bei greitesnį sprendimų priėmimą. Elektroninis paraiškų priėmimo būdas leidžia mums greičiau įvertinti Jūsų finansinę būklę ir pateikti paskolos pasiūlymą, o Jums – greičiau ir patogiau gauti visą reikiamą informaciją pritaikytą Jūsų individualiam poreikiui bei priimti finansinį sprendimą.

APIE UNIJĄ

Kredito unija „Mano unija“ yra viena ilgiausią patirtį sukaupusių kredito unijų Lietuvoje. atšventusi 20-ą gimtadienį, kredito unija pakeitė ir savo prekės ženklą. Nuo šiol uniją vadiname vardu, kuris per šį ilgą sėkmingos veiklos vykdymo laiką narių tarpe tapo Mano unijos sinonimu. Kredito unija „Mano unija“ vienija stiprią narių bendruomenę, kuri yra atvira naujoms idėjoms, kredito unijos paslaugų tobulinimui ir pagalba vienas kitam. Didžiuojamės savo patirtimi ir kviečiame tapti kredito unijos nariais visus, siekiančius efektyviau valdyti savo asmeninius finansus. (Daugiau apie narystę).

Kredito unija rūpinasi Jumis, Jūsų finansų valdymu ir Jūsų ateitimi. Viskas, kuo mes užsiimame yra skirta tam, kad užtikrintume jog kredito unijos nariams būtų suteiktos kokybiškos ir profesionalios paslaugos, bendradarbiaujant ir palaikant artimą ryšį vienas su kitu.

Pagrindinis unijos išskirtinumas - kiekvienas mūsų klientas taip pat yra ir unijos narys, įsigijęs pajų - asmeninę dalį kredito unijos kapitale. Narystė kredito unijoje suteikia Jums teisę dalyvauti kredito unijos valdyme ir balsuoti priimant svarbius sprendimus dėl kredito unijos veiklos vykdymo. Santykiai tarp unijos narių paremti bendros naudos siekimo principu. Unija veikia priimdama indėlius iš norinčių taupyti ir skolindama lėšas tiems, kuriems reikalingas kreditavimas. Tai lemia palankesnes paskolų sąlygas, mažesnius administracinius mokesčius, geresnes palūkanas ir kiekvieno nario individualių poreikių tenkinimą. Mes išklausome kiekvieną istoriją ir stengiamės rasti priimtiniausią sprendimą kiekvienam Jūsų.

Mūsų tikslas - užtikrinti profesionalias ir kokybiškas paslaugas kiekvienam kredito unijos nariui, teikti profesionalias finansines konsultacijas ir būti patikimu partneriu bei draugu mūsų klientams priimant svarbius finansinius sprendimus.

Mūsų misija - būti kredito unijos narių finansiniu patarėju ir partneriu, siekti, kad kredito unijos teikiamos paslaugos atitiktų kiekvieno nario individualius poreikius ir kurtų didžiausią naudą tiek taupantiems, tiek besiskolinantiems.

Mūsų vizija - savo paslaugų ir aptarnavimo kokybe, operatyvumu ir efektyvumu užimti lyderiaujančią poziciją šalies kredito unijų sektoriuje, teikti finansines paslaugas, kurios padėtų kredito unijos nariams siekti užsibrėžtų tikslų, atitiktų narių poreikius ir lūkesčius, bei užtikrintų jų finansinę gerovę ateityje.

Kredito unijos „Mano unija“ veiklos elektroninė licencija.

  • Kredito unija “Mano unija”
  • Pušų g. 10, 08120 Vilnius
  • Tel. (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Mano Unija 1996-2018. Visos teisės saugomos. paskolos