Kodėl verta rinktis mus?

Kredito unija „Mano Unija“ - patikima finansinė institucija. Mums rūpi kiekvienas mūsų klientas, todėl stengiamės užtikrinti profesionalų ir kokybišką aptarnavimą bei priimti objektyvius finansinius sprendimus atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius.

KREDITO UNIJAI „MANO UNIJA“ RŪPI

Atvirumas

Viena pagrindinių taisyklių kredito unijoje - būti atviru vienas su kitu. Patį geriausią sprendimą priimsime tik tuomet, kai mus vienys abipusis pasitikėjimas. Mes esame tam, kad Jus išklausytume ir patartume.

Profesionalumas

Skatiname kredito unijos darbuotojus nuolatos domėtis finansinėmis naujienomis, organizuojame mokymus ir seminarus, investuojame į kredito unijos paslaugų tobulinimą, tam, kad užtikrintume, jog mūsų nariams būtų suteiktos pačios profesionaliausios ir kokybiškiausios paslaugos.

Gyvybingumas ir entuziastingumas

Esame atviri ir smalsūs naujoms idėjoms bei naujoms galimybėms, savo nariams dirbame entuziastingai, o sprendimus priimame apgalvotai ir kūrybiškai.

Sąžiningumas

Kredito unija yra sąžininga savo nariams, mūsų teikiamų paslaugų sutartys yra aiškios ir suprantamos, o prireikus konsultacijos visuomet padedame ir individualiai išaiškiname visas sutarčių sąlygas. Tikime, kad sąžiningumas lemia mūsų veiklos sėkmę ir narių finansinį gerbūvį naudojantis mūsų paslaugomis.

Paskolos skaičiuoklė

Paskolos terminas:
Nesaugokite mano duomenų tolimesniai komunikacijai
  • Kredito unija “Mano unija”
  • Pušų g. 10, 08120 Vilnius
  • Tel. (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Mano Unija 1996-2018. Visos teisės saugomos. paskolos